Сончев, но студен петок

52
Температурите ќе се движат од два до 10 степени.
Во Скопје и околината ќе преовладува слично време со температура до шест степени.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.