Соседи се истепале во с.Шишево

99

На 28.09.2019 во 20,00 часот во СВР Скопје, Ѓ.М.(19) од с.Шишево,скопско пријавил дека истиот ден околу 19,00 часот во с.Шишево бил физички нападнат од Г.А.(36) и 16 годишен малолетник и двајцата од с.Шишево,скопско.

Причина за физичкиот напад биле претходни недоразбирања. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.