Соседите на Анџелина Џоли не можат веќе да поднесат: Се дере на децата, а журките траат цела ноќ

225

Соседите  на славната Анџелина Џоли раскажаа детали за актерката, за кои до сега не се познати во јавноста.

Соседите се пожалиле дека со ноќи неможат да спијат и нормално да седат на своите тераси, затоа што Анџелина е многу гласна.

Таа често вика на своите деца , поради што комшиите се загрижени.

Покрај тоа, тие раскажуваат дека актерката често и гласно комуницира со своите пријатели и дека неретко заедно се забавуваат во нејзиниот дом до раните утрински часови.

 

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.