Стадионска атмосфера на плоштадот „Македонија“!

44

Македонски Телеком е „домаќин“ на финалните натпревари на ЕУРО 2016 што ќе бидат емитувани на најголемиот екран на плоштадот„Македонија“ на 6 и 7 јули и големото финале на 10 јули в недела.

1fudbal

Атмосферата почнува да се загрева во 19 часот и 30 минути со жива музика, забавни игри, супер награди и многу изненадувања, подготвени од Телеком, а тука се и Дарко Панчев и Сашко Коцев, кои ќе нè водат сè до крајот на фудбалската манија. Натпреварите и нивниот пренос започнуваат во 21.00 часот.

2fudbal-640x428

Ве очекуваме на „стадионот“ на плоштадот„Македонија“, заедно да ги следиме финалните натпревари на ЕУРО 2016.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.