Стивен Спилберг не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

109

Микаела Спилберг, посвоената ќерка на Стивен Спилберг на крајот на минатата недела сподели со јавноста вест дека ќе стане актерка во филмовите за возрасни.

Иако таа во интервјуто изјави дека родителите во тоа ја поддржуваат, се чини дека тоа сепак не е целосната вистина. Имено, според информациите на „The Sun“, славниот режисер не е воодушевен со нејзиниот избор на кариера.

– Стивен и Кејт кои се сјајни родители и ги сакаат своите деца над секоја мерка, отсекогаш ја поддржуваа Микаела и се обидуваа да ја разберат. Сепак, се чувствуваат посрамено поради нејзиното ненадејно признание за работата во порно индустријата, изјави близок пријател на семејството Спилберг.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.