Струмичанка пријавила обљуба

398

Стримичанка во саботата во полицијата пријавила дека во куќа близу Струмица врз неа била силувана од возразен маж, соопшти министерството за внатрешни работи

На 09.01.2021 околу 16.00 часот во СВР Струмица, 46 годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во селото Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз неа била извршена обљуба од Т.И.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.