Сведоштво на претепаниот полицаец: „Mи се заканија дека во понеделник ќе ме нема“

Проследете го сведоштвото на полицаецот од Св.Николе дадено за телевизија Нова, кој во неделата вечерта нешто пред полноќ бил брутално претепан и влечен по земја од 100-тина активисти на СДСМ на паркингот пред неговата зграда додека неговиот малолетен син плачел и молел да го остават и да не го тепаат.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.