Таравари: Метлата на Заев започна во Гостивар, поставуваат присилни директори

64

Метлата на Заев, започна од Гостивар, обелоденува градоначалникот на општината.

Денеска се поставени нови присилни директори по училиштата, по 6-ти пат се менуваат директорите во училиштата во нашата општина за 18 месеци. #ПродолжувамеИсто“, напиша на Фејсбук, Арбен Таравари.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.