10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021

Тасевски: И Мијалков го избегаа, а глумат им избегал!

331

И Мијалков го избегаа, а глумат им избегал! Срамота е циркусов што го правите.

Укинете судови, обвинители, пресуди.

Ова имитација на закони и држава е бесмислена, реагира преку социјалната мрежа на Фејсбук актерот Сашо Тасевски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.