Тепачка во кафеана во Кичево

32

Влера околу 19,45 часот во Кичево на ул.„Б.Ослободување“, во угостителски објект, при расправија помеѓу С.А.(33) и Ш.А.(30) двајцата од Кичево, дошло до тепачка во која лицата со тупаници си размениле по неколку удари во пределот на главите и телата и во еден момент Ш.А. со нож му нанел на С.А. убодна рана.

С.А. е пренесен во МЦ-Кичево. По целосно документирање на настанот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.