Тепачка во локал во Кочани

На 11.10.2022 во 00.55 часот во Полициската станица Кочани било пријавено дека пред угостителски објект во Градски трговски центар во Кочани неколку лица физички ги нападнале В.Б. и С.Д., двајцата од Кочани.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.