Тешко поврден Скопјанец пронајден во возило во Драчево

226

Според полицијата, се претпоставува дека А.Д. е поврден при пад на бетонска патека кај негов пријател.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.