Тешко повреден пешак во Ѓорче

146
пешак

Несреќата се случила во 15:30 часот на улицата „Воин Драшкоци“ по што М.М е пренесена во Ургентниот центар Мајка Тереза и е задржана на лекување.

Извршен е увид и се работи на целосно расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.