Тетовка го пријавила поранешниот сопруг, ја нападнал повеќе пати

25

Триесетгодишна жителка на Тетово вчера во 11 часот и 25 минути во СВР Тетово пријавила дека нејзиниот поранешен сопруг С.Р.(36), исто така, од Тетово, а со кого живееле во иста куќа, во текот на овој месец повеќе пати физички ја нападнал.

Од тетовската полиција информираат дека се расчистува и документира случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.