Тинејџер тешко повреден во работилница

На 22.05.2022 во 15:30 часот во Полициската станица Гази Баба, од Градска општа болница „Св.Наум Охридски“ – Скопје било пријавено дека кај нив со тешки телесни повреди бил донесен М.М.(19) од Скопје.

Според пријавеното, тој се здобил со повредите при извршување работни задачи во работилница. Се работи на расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.