Тодоров: Заев ќе ветува се’, само да го оствари планот за редефинирање на Македонија

52
Никола Тодоров од ВМРО-ДПМНЕ денеска со граѓаните од Валандово оствари средби и поразговара за актуелната политичка состојба, за изборите кои следуваат и за реализираните мерки.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.