Тони Михајловски ја објави понудата за Куманово онлајн

Кандидатот за градоначалник на Куманово од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Тони Михајловски, овозможува за граѓаните да ја прочитаат неговата програма онлајн.

Михајловски објваи ЛИНКОТ на кој може да се најде програмата.

 

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.