Тони Михајловски: Ми дојде желба да ја напуштам Македонија

Актерот Тони Михајловски ги изненади своите обожаватели и бројни пријатели со последната објава на неговиот Фејсбук профил.

-На 54 години првпат ми дојде желба да си заминам, да ја напуштам Македонија. И најверојатно ќе си ја исполнам таа желба, напиша Михајловски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.