0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

Трајановски: Во време на пандемија и рецесија – еве на што се трошат 325.000 евра (ФОТО)

103

Во време на пандемија и рецесија еве на што се трошат 325.000 евра, коментира екс-градоначалникот на Скопје, Коце Трајановски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.