Трагедија во Сутоморе, се удави 50 годишен маж

Цел град е потресен од трагедијата, која се случила денеска во попладневните часови, според српски „Информер“.

Зоран Ј. (50) се удавил во Сутоморе, каде што бил на годишен одмор со семејството и пријателите.

Засега не се откриваат повеќе детали како се случила несреќата.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.