Турист од Америка нападнат од куче скитник

38

Синоќа во 21.50 часот во Полициската станица Центар, Р.Р.У.(30) од Монтана-САД пријавил дека на кеј „Димитар Влахов“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата нога.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.