Убиецот на Тијана брутално претепан во затвор

Убиецот на Тијана брутално претепан во затвор

Монструмот кој брутално ја уби малата Тијана, Драган Ѓуриќ, преживеа вистински хорор.

Неговата моментална состојба е критична откако затворениците брутално го претепале како што најавија.

Според фотографиите и инфомациите кои ги објави порталот „Сарајево24“, монструмот има повеќе повреди низ цело тело, особено во пределот на главата.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.