Унгарец уапсен на скопскиот аеродром

102
лице

Истиот е приведен во полициската станица на тој граничен премин, по што во 01.50 часот е предаден на полициски службеници од ПС Карпош за понатамошна постапка.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.