Утре на две крстосници во Скопје и во 15 града продолжува битката за минатото, сегашноста и иднината

52

Ова е битка за минатото, сегашноста и иднината. Продолжуваме и утре со блокада на две раскрсници во Скопје и протест во 15 градови низ Македонија.

Фејсбук статус на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.