Васко Ефтов им порача на Заев и СДСМ: И име продадовте, ви останаа само гробовите на нашите предци да ги продадете

672

(ФБ статус на Васко Ефтов)

-Успеавте и име да продатете! Сега ви останаа само гробовите на нашите предци да ги продадете!

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.