Велешани му порачаа на Заев: Оди си, Велес не те сака предавнику

279

Претседателот на Владата Зоран Заев денес беше во посета на Велес.

Заев во Велес беше пречекан со транспаренти на кои стоеше јасна порака:

„Оди си Заев, Велес не те сака“ и „Предавници не сте добредојдени во Велес“

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.