(ВИДЕО) Ана Николиќ позираше топлес

801

Српската пејачка Ана Николиќ предизвика лавина реакции на социјалните мрежи откако на својот инстаграм-профил сподели интригантно видео.

Имено, пејачката позираше полугола покривајќи ги градите со нејзината долга коса, па многумина веднаш почнаа да шпекулираат дека можеби станува збор за нов видео спот за некоја нејзина песна.

На видеото, Николиќ позираше пред камерата, а рацете ги ставаше околу градите. Пејачката не откри дали видеото е дел некаква фотосесија или можеби нешто друго.

Нејзината објава предизвика бојни коменатри од нејзините обожаватели и пријатели кои веднаш почнаа да го коментираат краткото видео.

„Одлично“, „Кога да ја очекуваме песната?“, „Што е ова?“, „Изгледаш феноменално“, беа само дел од коментарите.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.