ВИДЕО| Арсовска вработила над 30 членови на Левица во Град Скопје

Утрово на радио емисијата „Еспресо со Златев и Боцевски“ гостин беше Жарко Масларковски од Левица.

Тој во своето гостување откри дека градоначалничката на градот Скопје Данела Арсовска вработила околу триесетина луѓе откако е дојдена на власт.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.