(ВИДЕО) Арсовски: Како СДСМ оди кон ЕУ

47
Преубава нумера од Жељко Самарџиќ за патот на СДСМ во ЕУ.
Топло препорачувам да ги проследите последните 3 години преку ова видео од 1 минута

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.