(ВИДЕО) Бранко Коцкица го прослави роденденот 93 роденден, а се чувствува како да има 74 години

361

Познатиот Бранко Миличевиќ – Коцкица на кој веруваме се сеќавате сите го прослави 93-от роденден во изолација, а се чувствува како да има 74 години.

Од својот дом, во кој седи во карантин ги почитува мерките за изолација се јави со интересно видео со порака.

Ведриот дух и оптимизмот се уште не го напуштиле, па така тој во свој стил остави порака – останете во домот!

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.