(ВИДЕО) Цело семејство во кома, откако БМВ без запирање удира во нивниот автомобил на наплатна рампа кај Загреб

209

Страшна несреќа се случи вчера на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица.

На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „шкода“. Во „шкода“-та имало цело семејство, двајца родители и дете.

Како што пишуваат медиумите во регионот, двајцата родители и детето се во кома.

Снимката е страшна, а се очекуваат детали.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.