ВИДЕО: Доказ дека кучето е најверен пријател на човекот!

148

Малото слатко кученце се грижи неговиот сопственик да не претера со алкохолот, па секогаш кога ќе посегне по чашката тоа го стопира.

Зарем не сакате и вие вакво бушаво пријателче кое ќе ве спречи секогаш кога ќе посегнете по пороците?

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.