ВИДЕО: Драматични снимки од заболени со КОВИД 19 од болница во Италија

5254

Драматични снимки од болница во италијанскиот град Кремона, во која се хоспитализирани заразени од Корона вирусот, односно КОВИД 19, објави австралиската ТВ станица „7News“.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.