ВИДЕО: Џенифер Лоренс падна, пак

69

Холивудската актерка и ѕездата на „Hunger games“, Џенифер Лоренс и оваа година го привлече вниманието на Оскарите со една мала незгода.

Минатогодишната добитничка на Оскар овојпат падна на колена веднаш откако излезе од својот автомобил. Причината оваа година беше фустанот на жената која одеше пред неа.

Погледнете.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.