(ВИДЕО) Екипата на ТВ Алфа со закани избркана од општина Шуто Оризари

123

Алфа во потрага по Курто Дудуш, вработените во општината ги избркаа новинарите на Алфа и им се заканија
Престанете или ќе почнам брутално да се понашам- вели вработен од општината

Во продолжение погледнете ја целосната сторија

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.