(ВИДЕО) Елмас направи шоу – грабна звучник, хитот на Гоце Арнаудов ечи во Букурешт

97

Македонскиот фудбалски дијамант, Елиф Елмас, направи вистинско шоу во хотелот во Букурешт каде што престојува македонската репрезентација.

Тој со огромен звучник се шета по ходниците на хотелот, а песната „Ќе пијам, ќе лумпувам“ од Гоце Арнаудов е пуштена на најјако.

Во продолжение, погледнете го видеото:

https://twitter.com/PrvaLigaMK/status/1402953932540887041?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1402953932540887041%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fplusinfo.mk%2Felmas-grabna-zvuchnik-hitot-na-goce-arnaudov-echi-vo-bukuresht-video%2F

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.