(ВИДЕО) Грабеж на НЛБ Банка во Чаир

295

Утрово во експозитурата на НЛБ Банка во близина на зградата на општина Чаир се случил грабеж, по што интервенирала полицијата, пренесува телевизијата ТВ21.

Засега нема други поединости, поради тоа што инцидентот се одиграл пред многу кусо време. Од снимката може да се види дека на местото на настанот пристигнале полициски службици и оти во тек е увидот.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.