21.8 C
Skopje
сабота, мај 28, 2022

(ВИДЕО) Избувна пожар во теретаната на Бритни Спирс, јавно призна дека самата е виновна

249

Бритни Спирс на својот профил на Инстаграм изјави дека избувнал пожар во теретаната каде што поминува неколку часа секој ден.

Познатата пејачка рече дека оставила две запалени свеќи во теретаната, што го предизвикало пожарот. Бритни истакна дека станува збор за случајна грешка.

“Беше несреќен случај, но да, го запалив пожарот. Поминав покрај теретаната и ги видов пламените. Му благодарам на Бога, алармот наскоро се изгасна и никој не беше повреден. За жал, сега имам само две парчиња опрема и еднострано огледало”, напиша пејачката под објавата.

Нејзините следбеници ја поддржаа во коментарите.

„Држи се, Бритни“, „Важно е да си во ред“, „Бритни е единствената личност која може да признае дека запалила теретана и да не добие негативни коментари“, напишаа тие.

 

Инаку, пејачката се грижи за својот изглед за време на карантин, а скоро секој ден на својот Инстаграм споделува видеа каде вежба или танцува, одржувајќи се во форма.

 

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.