ВИДЕО: Како Афроамериканците изговараат српски брзозборки

Јутјуб корисникот што се потпишува како „Игор Сапи“ објави снимка на која „српските афроамериканци“ ги тера да изговараат српски брзозборки.

На големо изненадување тие добро се снајдоа. Погледнете го видеото.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.