ВИДЕО: Лицата на патниците од мистериозно исчезнатиот авион

54

Веќе две недели се бара мистериозно исчезнатиот авион. Но, глобалната потрга се интензивира бидејќи во него има 239 патници со екипажот. Од нив повеќе од две недели нема ни трага, ни глас, но семејствата и роднините се’ уште се надеваат на позитивен исход од потрагата.

Еве дел од оние кои беа на несреќниот авион.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.