ВИДЕО: Мадона избламирана од синот

Како и сите тинејџери и тој е „заразен“ со кратки и хумористични видеа, а за да биде уште попопуларен тој ја снимаше и мајка си.

Но, очигледно како 13-годишник не му е гајле што неговата славна мајка нема перфектна шминка на неа, ниту пак фризура, а хит му се нејзините златни заби.

Па, иако Мадона се грижи да скрие нејзините години и на секое појавување на сцена изгледа беспрекорно, синот ја издаде.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.