17 C
Skopje
вторник, мај 26, 2020

(ВИДЕО) Мицкоски: Власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев

44

„Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа“ порача Мицкоски.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.