20.8 C
Skopje
понеделник, мај 23, 2022

(ВИДЕО) Мурињо без зборови – ручекот во Рома се претвори во спектакл

66

Специјалниот го сними амбиентот во неговиот нов клуб за време на клупскиот ручек и го објави на Инстаграм, а имаше што да се сними.

Сите играчи станаа и на емотивен начин ја згрмија химната на Рома.

Атмосфера која секој тренер би ја посакал.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.