(ВИДЕО) Незгоден пад по скали на владиниот портпарол Бошњаковски

314

Портпаролот на Владата Миле Бошњаковски, денеска во Владата се сопна и падна. Немилиот настан се случи по завршувањето на неговата прес-конференција.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.