ВИДЕО: Овие дечиња се „мајстори“ за салса

47

Дечињата од оваа видео снимка поседуваат неверојатен талент и за кртко време станаа хит на интернет.

Тие танцуваат салса, а со својата изведба буквално го импресионираа светот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.