ВИДЕО: Пејачка сними спот со голи гради во црква на Косово

383

Косовска пејачка сними спот со разголени гради во православна црква на Косово.

Српската јавност е шокирана и изреволтирана од најновиот спот на пејачката Ера Итрефи, каде таа гола танцува во православната црква Христос Спасителот во Приштина.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.