ВИДЕО: Пензионер во автобус на ЈСП си запеа од мерак

144

Дедото од видеото постирано на Јутјуб не намера да го заборавиме инцидентот со тепачката меѓу пензионери во автобус на ЈСП кога компири летале на сите страни. Снимениот пензионер си пее од мерак и им го разубавува денот на сите сопатници.


 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.