ВИДЕО: Погледнете го овој мал буцко колку добро игра

На индиското талент шоу „India’s got talent“ се појави едно мало симпатично момченце, кое иако е буцкасто покажа колку е еластично и подвижно.

Со неговата кореографија измами насмевки и овации од бројната публика, но и од жирито.

Подолу погледнете го видеото на ова талентирано момче.