Видео: Пожар во Трубарево

122

Пожар е забележан денеска, во поле во атарот на селото Трубарево, дознава Нетпрес.

Од фотографиите и видеото може да се забележи како црн чад се издигнува во воздухот.

 

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.