(ВИДЕО) Прва проба на Васил Гарванлиев на евровизиската сцена во арената „Ахој“ во Ротердам

170

Нашиот евровизиски преставник, Васил Гарванлиев,заедно со тимот на МРТ, носител на лиценцата за овој избор, денеска ја имаше првата проба на евровизиската сцена во арената „Ахој“ во Ротердам, Холандија.

Според реакциите на присутните и коментарите на официјалниот евровизиски сајт настапот бил одличен.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.